Wyróżnieni kursanci - lista
W tym miejscu zamieszczamy bazę nazwisk nominowanych w organizowanej przez nas nieustającej loterii „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych nominantów gorąco zapraszamy na nasze
Wyjazdy Integracyjne w Paniówkach.
Na przygotowywany wyjazd integracyjny zapraszamy następujących absolwentów z wymienionych obok treningów:
Alojzy Tarkowski, Ekonometryk , Rybno, wykład z prowadzenia spotkań
Aleks Bies, Lektor języka angielskiego, Doruchów, moduł coachingowy z obsługi Excela
Gizela Obrębska, Kierownik ds. Zatrudnienia, Nowy Tomyśl, moduł coachingowy z public relations wewnętrznego
Magda Odrzywolska, Inwentaryzator , Tarłów, moduł coachingowy z prowadzenia spotkań
Ambroży Łakoma, Biegły rewident , Pabianice, warsztat zamknięty z wypalenia zawodowego
Poniżsi uczestnicy wylosowali nagrodę miesiąca: Wypoczynek w Białym Dunajcu:
Maria Juszczyk, Reprezentant Sprzedaży Do Spraw Klienta Instytucjonalnego, Kobylin, warsztat zamknięty z sprzedaży relacyjnej
Irmina Bednarczyk, Dziennikarz, Kulesze Kościelne, kurs dofinansowany z innowacyjnego myślenia
Leon Narzymski, Inspektor ochrony rybołówstwa, Nowe Miasto nad Pilicą, kurs dofinansowany z partnerskiej współpracy
Specjalny weekendowy program „Jazda Monster Truck” zdobywają:
Przemysław Suchocki, Projektant stron internetowych (webmaster) , Bukowiec, moduł coachingowy z korespondencji zawodowej
Apolonia Krupa, Kierownik Importu, Bierawa, moduł coachingowy z finansów menedżerskich
Janina Danielska, Dyspozytor lotniczy, Pałecznica, szkolenie z etykiety biznesowej
Bogusz Czornik, Analityk pracy, Ujsoły, wykład z efektywnych rozmów telefonicznych
Wśród poniższych pracowników biorących udział w naszych treningach wyolowaliśmy symboliczny upominek: Zielony Laser i zestaw do wina
Zofia Czyszek, Reprezentant Sprzedaży , Babiak, trening z budowania partnerskich relacji handlowych
Agnieszka Zawada, Chirurg pielęgniarz drzew, Tyszowce, program e-learning z sztuki zarządzania emocjami
Wszystkim naszym abiturientom jak zawsze gratulujemy ukończenia szkoleń. Wszystkich namawiamy do udziału w naszym konkursie.
Tutaj przedstawiamy spis osób nominowanych w organizowanej przez nas comiesięcznej grze „Darmowe Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych wyróżnionych gorąco zapraszamy na przyszłomiesięczne Szkolenia Biznesowe organizowane w Bielsku Białej.
Na wyjazd integracyjny zapraszamy następujących kursantów z wymienionych obok treningów:
Arnold Kaczorowski, Archiwista , Zawidów, warsztat zamknięty z marki osobistej
Bogdan Kochman, Cechowniczy, Przysucha, trening z planowania kariery
Gloria gałeczka, Menedżer Komórki Zamówien, Paprotnia, moduł coachingowy z
Ofelia Jagałła, Bursztyniarz, Mielno, wykład z kształtowania osobistego wizerunku
Leszek Burzyński, Asystent reżysera filmowego, Barwice, warsztat zamknięty z komunikacji niewerbalnej
Poniżsi pracownicy wylosowali nagrodę specjalną: Komfortowy Hotel w Pradze:
Sara Kowalczyk, Starszy Handlowiec , Józefów, warsztat otwarty z umacniania współpracy z klientem
Olga Knothe, Bukmacher, Paszowice, wykład z uczestnictwa w rozmowach oceniających
Jonasz Słabowski, Kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej , Medyka, program e-learning z wypalenia zawodowego
Specjalny wakacyjny event „zwiedzanie palarni kawy wraz z degustacją” wygrali:
Emil Łącik, Autor tekstów reklamowych, Mława, wykład z pracy z programem Power Point
Zofia Lewsza, Specjalista ds. Obsługi Klienta, Tuczno, szkolenie z kształtowania pozytywnej kultury organizacyjnej
Honorata Gintowt, Urzędnik podatkowy, Zielonka, kurs dofinansowany z kształtowania osobistego wizerunku
Emanuel Krukowski, Projektant mody, Jedlnia-Letnisko, program e-learning z rozwiązywania problemów
Wśród nizej wymienionych pracowników biorących udział w naszych treningach rozlosowaliśmy nagrody rzeczowe: Kołyska Newtona a także akumulator Power Bank
Karina Pluta, Starszy Handlowiec , Człuchów, program e-learning z zarządzania wartością klienta
Tamara Olejniczak, Intendent , Wieliczka, warsztat zamknięty z radzenia sobie z konfliktami19.08.2016. 00:10