Home · Blog · Ciekawa gra na szkolenia z zarządzania – warsztat dla coachów

Katarzyna Sienkiewicz – szkolenia dla firm

Nowe wpisy
Ciekawa gra na szkolenia z zarządzania – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece programów dla branży małych firm rodzinnych, podmiotów nie działających dla zysku i jednostek samorządowych od zeszłego roku przedstawiamy symulację biznesową: Drużynowe bicie rekordu w szalonym wariancie zabawy w Bungee Run (Roboczy tytuł tej zabawy jest do dopracowania – natomiast wyraża fabułę zadania.)
Powyższą symulację przeprowadzamy na kursach z podejmowania decyzji, z asertywności i na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Pierwotne jej zastosowanie to Licencjonowane Gry Strategiczne .

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Problematyka tego zadania: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia symulacji: Litwa
Czas trwania: dwa dni
Liczba uczestników: minimum 5, do 16.
Niezbędny sprzęt: piłka do rugby - sztuk siedem, trójnik - sztuk osiem, bindownica- sztuk trzy, trochę masła, paczka herbacianych mazaków, strzyżarka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Justyna Jasińska, Firma Stolmar Marek Sikora, PHU MMJ PAWEŁ ŁAWNICZAK, PH–U Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak Spólka jawna, Robert Kowalski i Karol Kowalski "Stolarstwo" Spółka Jawna, ARPAK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg - Roman Dyba Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Powiat kolski, Gmina Osieczna, Powiat Ostrowski, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wielkopolskiej, Gminne Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Mszanowie, Bezpieczny Ursynów - Fundacja Polska , Klub Sportowy "Wesoła", Polska Prowincja Zakonu Kaznodziejskiego oo. Dominikanów, Stowarzyszenia Ewangielicznej Pomocy Więźniom "Bractwo Więzienne", Stowarzyszenie Kobiet Po Mastektomii "Amazonki", Stowarzyszenie Przyjaciół Marysina, Stowarzyszenie Studio Teatralne Koło, TKKF "Olszynka Grochowska", Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była też prowadzona na studiach podyplomowych „Geodezja, kartografia, ”

DODATKOWA WIEDZA:
Konsultantom chcącym prowadzić grę polecamy następujące lektury:
 • Piąta dyscyplina – Preter Senge
 • Komunikacja pozawerbalna.Znaczenie mowy ciała w miejscu pracy-Carol Kinsey Goman
 • Zwykłe akcje, niezwykłe zyski oraz inne dzieła-Philip A. Fisher
 • Inspirujący menedżer-Judith Leary-Joyce
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith
 • Lekcje warte miliardy dolarów. Niewybaczalne porażki biznesowe i co z nich wynika-Paul B. Carroll, Chunka Mui
 • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Hajnówka, hotel Below, ulica Dawidowskiego 38
  Cena programu: 3500 złotych netto. Proponujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – osiem rat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Tatar z Matiasa podawany na chrupiącym toście. Zupa: Zupa podgrzybkowa w chlebku z sosem czosnkowym. Drugie danie: Medaliony z polędwicy wieprzowej w sosie z zielonego pieprzu z pieczonymi ziemniaczkami z serkiem czosnkowym i bukietem warzyw. Deser: Parfait z białej czekolady na sosie z górskich jagód kryjące się pod karmelowym chrustem. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

  06.08.2016. 19:02